7 Haziran 2012 Perşembe

Birge Çocuklar İçin Sanat Tasarım ve Mimarlık Atölyesi İletişim Bilgisi


Anne Çocuk Sanat Gruplarımızda Bu Hafta:Materyalleri Keşfediyoruz..

Atölye Çalışması 3:“Erken Çocukluk Döneminde Yaratıcılık ve Duyu Eğitimi: Dünya Kaşifleri”


BİRGE ÇOCUKLAR İÇİN SANAT TASARIM VE MİMARLIK ATÖLYESİ
Atölye Çalışmaları-3

“Erken Çocukluk Döneminde Yaratıcılık ve Duyu Eğitimi: Dünya Kaşifleri

Tarih: 24 Haziran 2012, Pazar
Saat:   13.30-15.30
Adres: Birge Sanat Tasarım ve Mimarlık Atölyesi
Reşat Nuri Sokak 93/1 Yukarı Ayrancı ANKARA Atölye Hakkında: Çocukların ve kendimizin içinde yaşadığımız dünyayı daha iyi nasıl keşfedebileceğimizin yollarını, duyularımızı ve yaratıcılığımızı farklı biçimlerde kullanarak eğlenceli etkinliklerle öğreniyoruz.


Atölye Yürütücüsü: Yrd.Doç.Dr. Dilek Acer (ABD, Almanya ve Finlandiya olmak üzere çeşitli ülkelerde çocuklara yönelik sanat, tasarım ve mimarlık konularında doktora ve doktora sonrası çalışmalarda ve uygulamalarda bulunan yürütücü, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Okulöncesi Eğitimi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesidir).


Kimler Katılabilir? :
Okulöncesi öğretmenleri, okulöncesi öğretmenliği lisans/lisansüstü öğrencileri, çocuk gelişimciler, sınıf öğretmenleri, sınıf öğretmenliği lisans/lisansüstü öğrencileri, sanat eğitimcileri, güzel sanatlar fakültesi öğrencileri, çocukla çalışan diğer meslek sahipleri, anne babalar.

Atölyeye Katılım:
Atölye ücreti: 60 TL 
Atölyeye katılım 12 kişi ile sınırlıdır. Katılımcılara atölye çalışması sonrasında katılım belgesi verilecektir.
Atölyeye katılmak isteyenlerin aşağıdaki katılım formunu doldurarak en geç 15 Haziran 2012 Cuma gününe kadar cocukvemimarlik@gmail.com adresine göndermesi gerekmektedir.
Atölyeye kabul edilenlere e-posta ile yanıt verilecektir.
Atölyeye katılımı kabul edilenlerin ücretlerini İş Bankası Cebeci Şubesi TR09 0006 4000 0014 2052 033051 No’lu hesaba en geç 19 Haziran 2012 Salı gününe kadar yatırması gerekmektedir (Alıcı Adı:Dilek Acer)

 Bilgi İçincocukvemimarlik@gmail.com